Sheshi Wilson, Qendra Olimpia (+355) 69 47 53 407
title image

Denisa Kola

Denisa Kola

Denisa Kola (lindur 1982) fitoi titullin e Miss Shqiperia 2003. Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe 2003 dhe Miss Bota 2003 ku fitoi çmimin “Miss World Scholarship”.

Category:

Biografi