Sheshi Wilson, Qendra Olimpia (+355) 69 47 53 407
title image

NË PRITJE TË NATËS FINALE TË SPEKTAKLIT MË TË NDJEKUR TË BUKURISË NË VËND

NË PRITJE TË NATËS FINALE TË SPEKTAKLIT MË TË NDJEKUR TË BUKURISË NË VËND

Eventi më i madh i bukurisë shqiptare po afron. Dy netë live 8-9 Korrik ku do të shpallim më të bukurën e Shqipërisë dhe Kosovës. Nën magjinë e prezantimit të Ardit Roshi, Franceska Jaçe, Teni Vllaçaj, Cindy Marina, Adela Cani dhe spektaklit që do dhurojnë Dafina Zeqiri, Alban Skenderaj, Anxhela Peristeri, Redon Makashi, Kamela Islamaj, do kurorëzojmë konkurrentet që do na përfaqësojnë në “Miss Universe”

Ju ftojmë të na ndiqni live në Vizion Plus & Klan Kosova dhe të na bashkoheni në “Adorions Amor Palace” ku do organizohet një after party I paharrueshëm me të ftuar special.